Contactpersonen

Schoolleiding
drs. J. van Muilekom, rector 
mw. S. Remesar, conrector onderbouw 
E. Nieuwenhuis, conrector bovenbouw 

Beleidsmedewerker/pedagogisch begeleider / Sociale media / ICT
mw. I. Kemerink 

Coördinatoren
drs. mw. L. van Lankveld, klas 1 
mw. drs. R. Zervou, klas 2 
G.J. Vlaming, klas 3
mw. drs. M. Barendse, klas 4
mw. drs. L.A.C. van Liempt - v.d. Reijen klas 5 
P. Heebels, klas 6 

Remedial Teacher
drs. mw. B. Bronkhorst

Decanaat
drs. R.W. Schumacher
mw. M. van Dam

Zorgcoördinator
mw. S. Montagut

Docentenbegeleider
drs. H. Sepers

Vertrouwenspersonen
H. Fischer
drs. mw. J.C.M. de Wit

Hoofd administratie
mw. I. Tierie  

 

Robert-Jan Agricola Klassieke talen agricola@vossius.nl
Zoë Bailleux Muziek bailleux@vossius.nl
Marike  Barendse Geschiedenis en staatsinrichting barendse@vossius.nl
Ferda  Baskan wiskunde baskan@vossius.nl
Annet van den Bergh Klassieke talen vandenbergh@vossius.nl
Mira Beukering Nederlandse taal beukering@vossius.nl
Kurano Bigiman MA Klassieke talen bigiman@vossius.nl
Wim van der Bij wiskunde vanderbij@vossius.nl
Jan Blokker geschiedenis blokker@vossius.nl
Jorn Boomsma natuurkunde boomsma@vossius.nl
Anna Bos Klassieke talen abos@vossius.nl
Barbara  Bronkhorst Franse Taal en letterkunde bronkhorst@vossius.nl
Muriel  Brugman Medewerker mediatheek brugman@vossius.nl
Sandy Bruil Coördinator Boekenfonds boeken@vossius.nl
Kitty Bos MSc biologie bos@vossius.nl
Bert Buisman Technisch Onderwijs Assistent buisman@vossius.nl
Joke  Butter geschiedenis butter@vossius.nl
Marijne van Dam filosofie vandam@vossius.nl
Mirjam Dessing aardrijkskunde dessing@vossius.nl
Martina Drieling Duitse taal en letterkunde drieling@vossius.nl
Ivar Drost aardrijkskunde drost@vossius.nl
Stephan  Duynstee wiskunde duynstee@vossius.nl
Christiaan van Dijk scheikunde vandijk@vossius.nl
Yolande  Ebbinge beeldend ebbinge@vossius.nl
Hans Fischer wiskunde fischer@vossius.nl
Ruthy  Fraterman Biologie fraterman@vossius.nl
Tim Gay Latijnse Taal en Cultuur gay@vossius.nl
Tobie  Goedewaagen Technisch Onderwijs Assistent goedewaagen@vossius.nl
Jan Willem Gunning wiskunde gunning@vossius.nl
Ellen Habers biologie habers@vossius.nl
Patrick  Heebels wiskunde heebels@vossius.nl
Agatha  Heikoop Nederlandse taal heikoop@vossius.nl
Jacqueline  Hofte beeldend hofte@vossius.nl
Stephen  Hoefdraad Hoofd conciërge hoefdraad@vossius.nl
Karin Heij-van Dijk Engelse taal heijvandijk@vossius.nl
Maina van Ierland Geschiedenis en staatsinrichting vanierland@vossius.nl
Robert de Jongh Technisch Onderwijs Assistent dejongh@vossius.nl
Eddy Koelewijn natuurkunde koelewijn@vossius.nl
Gerriete  Kooi biologie kooi@vossius.nl
Ed  Korsten Technisch Onderwijs Assistent korsten@vossius.nl
Olaf  Koster scheikunde koster@vossius.nl
Cees van der Laan economie vanderlaan@vossius.nl
Liesbeth van Lankveld Franse Taal en letterkunde vanlankveld@vossius.nl
Erika  Langbroek Duitse taal en letterkunde langbroek@vossius.nl
Jeannine Laurens aardrijkskunde laurens@vossius.nl
Ingrid van Lindert Nederlandse taal vanlindert@vossius.nl
Liesbeth van Liempt-v.d. Reijen Engelse taal vanliempt@vossius.nl
Tatiana Lippert Franse Taal en letterkunde lippert@vossius.nl
Lieke  Lonissen beeldend lonissen@vossius.nl
Sonja  Lukkenaer Mediathecaris lukkenaer@vossius.nl
Pepa Martinez   garcia@vossius.nl
Khalid  Mimouni Conciërge mimouni@vossius.nl
Sophie  Montagut Franse Taal en letterkunde montagut@vossius.nl
Marluke Motké Franse Taal en letterkunde motke@vossius.nl
Jan van Muilekom Geschiedenis en staatsinrichting vanmuilekom@vossius.nl
Imane Naime Administratief medewerker naime@vossius.nl
Peter Nessen economie nessen@vossius.nl
Erwin Nieuwenhuis wiskunde nieuwenhuis@vossius.nl
Hedwig  Nollen Engelse taal nollen@vossius.nl
Irma van Geffen OKT i.vangeffen@oktamsterdam.nl
Anneke  Oomkes Administratief medewerker oomkes@vossius.nl
Frits  Partouns Klassieke talen partouns@vossius.nl
Marijke Phoa   phoa@vossius.nl
Theo  Pielage natuurkunde pielage@vossius.nl
Maria  Printzipa Engelse taal printzipa@vossius.nl
Paulo  Ramos Systeembeheerder ramos@vossius.nl
Sita  Remesar Franse Taal en letterkunde remesar@vossius.nl
Emmanuelle Retière Onderwijs Assistent retiere@vossius.nl
Roel  Rink aardrijkskunde rink@vossius.nl
Roland  Saalmink lichamelijke opvoeding saalmink@vossius.nl
Jesje De Schepper   deschepper@vossius.nl
Rob  Schumacher Klassieke talen schumacher@vossius.nl
Henry Sepers Nederlandse taal sepers@vossius.nl
Alexander Smarius Klassieke talen smarius@vossius.nl
Eleni Spyropoulou biologie spyropoulou@vossius.nl
Arno  Start lichamelijke opvoeding start@vossius.nl
Sanne Stuur   stuur@vossius.nl
Jantine Swagerman Geschiedenis en staatsinrichting swagerman@vossius.nl
Lilian  Tas- Conquet Nederlandse taal tas-conquet@vossius.nl
Joppi  Tiersma Muziek tiersma@vossius.nl
Gemma  Truijens Administratief medewerker truijens@vossius.nl
Stefanie Vondenbusch   vondenbusch@vossius.nl
Peter  Veldhuisen Duitse taal en letterkunde veldhuisen@vossius.nl
Gert Jan  Vlaming lichamelijke opvoeding vlaming@vossius.nl
Frans-Pieter Vonck techniek vonck@vossius.nl
Jolanda de Wit Klassieke talen dewit@vossius.nl
Nadine van der Zande Ambulant begeleider n.van.der.zande@altra.nl
Ritsa  Zervou Engelse taal zervou@vossius.nl

OuderKindAdviseur
Irma van Geffen

Leerplichtambtenaar
Bureau Leerplicht Plus
Leerplichtplusambtenaar
Cluster Zuid
President Kennedylaan 923
Postbus 74019, 1070 BA Amsterdam
Tel: 020-2524307

 

webmaster